Ігор Гузь: Повернення цензури на Волині не буде!

«Повернення цензури на Волині не буде!» – так прокоментував нещодавні заяви нового губернатора Бориса Клімчука депутат Волинської обласної ради, член партії «За Україну!» Ігор Гузь.

Новопризначений голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук на одній з нарад зазначив, що засідання депутатських комісій обласної ради відбуватимуться у закритому режимі. Нібито існує вже домовленість із головою Волинської обласної ради Анатолієм Грицюком про подібні нововведення, згідно яких – представники ЗМІ про прийняті комісіями рішення дізнаватимуться на сесіях облради.

Подібні заяви керівника області суттєво підривають демократичні засади розвитку регіону, вибудовані за останні п’ять років і свідчать про початок політики «скручування гайок», «темників» та інш., притаманних Україні часів Кучми. Про це майже одноголосно заявили представники більшості волинських ЗМІ, для яких такі дії є нічим іншим як початком утисків та контролю влади над медіа-сектором, що суперечить чинному законодавству нашої держави.

«Заяви такого роду – це згортання існуючої свободи слова та відкритості влади, – заявив депутат Волинської обласної ради, член партії «За Україну!» Ігор Гузь, – Окрім того, це відкрите порушення прав журналістів, яке не має нічого спільного з демократичними цінностями та свободами».

Також Ігор Гузь зазначив, що зробить все можливе, щоб гарантувати представникам ЗМІ присутність на всіх заходах обласної ради – засіданнях комісій, президії тощо. При потребі – їхня присутність там забезпечуватиметься силами депутатів обласної ради, що мають демократичні переконання.

«Якщо влада і тоді буде ставити перепони в даному питанні, разом із колегами ми надамо журналістам можливість стати помічниками депутатів облради і згідно закону про статус депутатів місцевої ради та регламенту роботи облради, вони зможуть безперешкодно перебувати на всіх заходах облради та ОДА», – додав Ігор Гузь.

Коментування не рекомендоване автором новини.