Відкритий лист редакції інтернет-сайту волинської Партії Регіонів

В даному листі від імені Волинської обласної організації партії «За Україну!» хочемо висловити подяку редакції інтернет-сайту волинської Партії Регіонів за неоціненний вклад у розвиток свободи слова в нашому місті та області і максимально комплексне висвітлення роботи нашого партійного осередку.

Дякуємо саме Вам, невтомним працівникам сайту Партії Регіонів, які не покладаючи рук відслідковують та висвітлюють наші партійні заходи, і зокрема, постать керівника осередку Ігоря Гузя. Тільки Ваша кропітка праця дозволяє кожному небайдужому волинянинові, який користується мережею Інтернет, оперативно та повноцінно ознайомлюватися з роботою партії «За Україну!» та Ігоря Гузя персонально.

Матеріали такого змісту мають найбільший рейтинг на Вашому сайті, за що Вам велика шана і подяка, як людям, які абсолютно безкоштовно висвітлюють нашу діяльність, роблячи це з гордим відчуттям патріотизму та журналістського обов’язку! Варто відзначити і такі Ваші позитивні риси як неупередженість, рідкісний для волинської журналістики професіоналізм та об’єктивність. Безумовно, саме Ваша робота є ідейним прикладом для наслідуванням молодими волинськими журналістами.

Сподіваємося і на подальшу співпрацю такого роду на тих же безкоштовних засадах. При потребі – прес-служба партії «За Україну!» готова надавати Вам прес-релізи  наших  заходів для розміщення на сайті Вашого партійного осередку.

Волинська обласна організація

партії «За Україну!»

Коментування не рекомендоване автором новини.