Партія «За Україну!» закликає волинську та луцьку владу зберегти дитячу залізницю

Волинська обласна організація партії «За Україну!» закликає владу зробити все можливе для продовження функціонування діючої дитячої залізниці, одного з небагатьох подібних об’єктів в Луцьку на сьогоднішній день.

Ситуація, яка склалася навколо дитячої залізниці, за якої вже найближчим часом Львівська залізниця може відмовитися від утримання даного об’єкту, може призвести до її ліквідації вже в недалекому майбутньому. Ні обласна,  ні міська влада на сьогоднішній день не вбачають можливих варіантів по фінансуванню цього закладу.

Відтак,  волинська партія «За Україну!» просить владу стати на захист наймолодших жителів міста Луцька та області зберігши дитячу залізницю і відшукавши необхідні кошти для продовження її функціонування. «За Україну!» закликає міську і обласну владу об’єднати свої зусилля і спільними фінансовими потугами зробити все можливе,  щоб близько 200 луцьких дітей в місті Луцьку і далі мали можливість користуватися дитячою залізницею.Коментування не рекомендоване автором новини.