Веб-конференція з Ігорем Гузем на саті Волинської обласної ради

На сайті Волинської обласної ради відбулась веб-конференція з головою Волинської оргнаізації партії “За Україну!” Ігорем Гузем. Пропонуємо читачам нашого сайту ознайомитись з текстом конференції.

Сергій: п. Ігоре! на Волині бандерівці вбивали мирне населення? Гузь:Ні.   Дуже ПОГАНО знаєте історію рідного краю!
Ми з Вами по-різному сприймаємо історію Волині та України.
Тамара Трофимчук газета “Волинь-нова”: Чи не вважаєте Ви, що було б корисно, якби Богдан Шиба зняв свою кандидатуру на користь Анатолія Грицюка? Ваші поради, як боротися з русифікацією на Волині.
1. Це рішення мав прийняти винятково Богдан Шиба. На жаль, він його не прийняв. Думаю, якби таке сталося, то в Грицюка був би реальний шанс виграти вибори в Луцьку. 2. Потрібно плекати українську мову як державну і мову титульної нації. От і всі поради.
Сергій: п. Ігоре! Яка у Вас мрія? Правда те що писла Волинська правда про виділення 3,5 га землі в Дачному дружині Грицюка?
1. На сьогодні мрію добре відіспатися. 2. Про виділення землі краще запитайте у дружини Анатолія Грицюка.
Сергій: п. Ігоре! на Волині бандерівці вбивали мирне населення?
Ні.
Назар Вальчук “Волинська правда”: Ігоре, можна припускати, що між Вітівом (Свобода) і Грицюком (Батьківщина) ведуться переговори про розклад сил у облраді та гіпотетичні портфелі. І цього слід очікувати. Скажіть будь-ласка чи ви долучаєтись чи долучались до таких переговорів. Чи ні з тим, ні зтим після виборів ще не зустрічались?
До переговорів долучений. З обома зустрічався.
молодий: І все таки, назвіть хоча б десяток найуспішніших імен… Країна має знати своїх героїв ;)
Серед моїх побратимів відзначу: Павла Данильчука, Аліну Шпак, Тетяну Ленартович, Андрія Калахана, Андрія Бокоча, Сергія Мартинюка  та десятки інших.
Сергій: п. Ігоре! Яка у Вас мрія? МНК – Молодіжний націоналістичний конгрес на  Волині бандерівці вбивали мирне населення?
Ваші думки та питання надто сумбурні.
Микола: Скоро вибори у Верховну раду, не плануєте балотуватися?
Розглядаю такий варіант, але він має бути узгоджений зі стратегією партії “За Україну” на загальноукраїнському рівні. Але в принципі до таких перегонів я готовий. В усіх попередніх виборах мені вдалося перемогти. Хочу не зраджувати традиції.
Ірина: Чи не хотіли б Ви викладати курс історії у ВНЗ Луцька?
Ні.
Ірина: Доброго дня! Скажіть, чи Ви впевненні у тому, що депутати, які пройшли у ради різних рівнів від “За Україну” будуть до кінця вірними ідеології партії
Впевнений.
Назар Вальчук “Волинська правда”: Ігоре, ви певно під час своєї передвиборчої роботи не тільки сповіщували потенційний електорат у мережі “Вконтакте”, але і зустрічалися персонально з виборцями. Моє запитання. Після того, як вас обрали, над чим конкретно будете працювати у районі, які конкретні проблеми потрібно вирішувати у найближчий рік?
Моя передвиборча програма складалася з тих питань, які варто вирішувати у кожному населеному пункті округу, а таких – 26. Найближчим часом проконсультувавшись з представниками територіальних громад будуть виділені пріоритетні завдання і вже при підготовці бюджету 2011 року спробую переконати колег включити ряд об’єктів, які знаходяться на окрузі у фінансування за рахунок обласного бюджету.
Назар Вальчук “Волинська правда”: Ігоре свого часу ви були чи не єдиним у стінах Волиньради депутатом, який вимагав від Анатолія Грицюка пояснити чому було куплено автівку за 300 тисяч гривень марки «Крайслер». Тоді ви вимагали, аби голова Волиньради надав офіційну інформацію, де вона була оформлена. Враховуючи ваші починання у боротьбі за справедливість і прозорість влади, скажіть будь-ласка кому ж належить це авто. Воно передаватиметься у спадок наступному голові облради?
Авто куплене на фірмі “Волиньавто”. Воно стоїть на балансі Волиньради. Очевидно, що ним буде користуватися новий керівник нової ради.
молодий: Через лави ваших молодіжок пройшла купа людей. Кого вважаєте найуспішнішим учнем?
В мене не було учнів. Були побратими, друзі та соратники. Десятки з них стали успішними людьми і вже досягли певних висот. Завжди радію їхнім успіхам. Всіх перераховувати не буду. Боюся когось забути.
Оксана Іванівна: Ігор! Вітаю з Перемогою!!! Мої побажання: завжди залишатись собою, мати свою думку…   Гузь:Дякую. Своєї ідеологічної позиції не міняв і не збираюся.   а чому ж Ви пішли з МНК, чи точніше Вас пішли?
Ця тема вже нікого не цікавить, та й що таке МНК не знають 99% читачів цього сайту та й волинян загалом.
Уляна: Скажіть, будь ласка, чому ви так активно відстоювали київський патріархат, який нібито не пускали на хресну ходу в київ влітку, якщо самі є греко-католиком за віросповіданням. Яка різниця вам? Спроба попіаритись і заручитись підтримкою вірян КП на виборах? Чи не здається вам, що навіть якщо держава порушує норму про розділення держави і релігії, то попи мають лишатися чистими, молитися за цих лихих людей, а не бігати по судах. І до речі на якому етапі всі ці розбори зараз?
1. Я – греко-католик, але при нагоді відвідую храми УПЦ КП. Зокрема шлюб брав в Успенській церкві міста Львова (УАПЦ). Тому вірю в те, що всі наші три національні церкви (УПЦ КП, УГКЦ, та УАПЦ) рано чи пізно стангуть однією Українською Помісною Православною Церквою. 2. На моєму окрузі є лише дві громади УПЦ КП, тому говорити про загравання з корисливих мотивів не доцільно. 3. Що стосується перешкоджання вірним УРЦ КП  у поїздці на релігійні заходи до Києва в липні цього року, то нещодавно отримав відповідь на свій депутатський запит з прокуратури області, яка ствердила, що порушень чинного законодавства в діях працівників МВС та СБУ не було. З такою відповіддю категорично не згідний і буду далі стояти на захисті прав віруючих Українських Церков.
Сергій: п. Ігоре! Біля Старої Вижівки є Семенова гора – хороше місце для лижників у зимку. так порада. а то враження таке, що крім вміння говорити – Ви більше нічого не вмієте. знаю Вас і Вашу “діяльність” дуже давно років десять. Ви працювали на виробництві, стикалися з реальною економікою, виробництвом? Це свідчить про те, що цей регіон Ви не знаєте. а чому не відповіли на поперднє запитання, чому його немає в чаті: чому Ви не обирались у рідному місті Луцьку? Боялися, що Вас тут знають і проголосують тільки рідні і близькі?
Перше. Про Семенову гору знаю. Бував у тих місцях. Старовижівщина – моя мала Батьківщина. Мій батько родом з села Смідин. Саме в цих краях проживає моя багаточисельна родина, тому я був обраний депутатом облради там, де вважав за потрібне. Як результат – підтримка виборців Старовижівського району.
Володимир: За результатами виборів багато відомих партій програли вибори і їх очільники тепер поза політикою. Не плануєте запропонувати їм вступити в “За Україну”? Наприклад Бондарю, Банаді, Мартинюку, Годлевському та іншим?
З Сергієм Годлевським, моїм давнім побратимом, ми завжди знайдемо спільну мову. Незважаючи на нашу партійність чи безпартійність. Що стосується інших названих Вами політиків, то з усіма ними маю конструктивні стосунки, але запрошувати їх вступати в нашу партію не збираюся.
Патріот: Вітаю з перемогою! Як ви вважаєте, основна заслуга у том що “За Україну” пройшла до міськради полягає у активній роботі кандидатів мажоритарників, чи у тому що список очолив міський голова? Як на мене, якби Ви йшли 1-им номером, а у списку не було б Шиби, то партія взяла б 6-8%.. Міський голова не вів активної піар кампанії і не використовував адмінресурс (у хорошому його значенні)..
Я вже зазначав, що результат, який отримала партія в Луцьку, вважаю задовільним. Очевидно, ми детально проаналізуємо нашу стратегію у виборчій кампанії і зробимо відповідні висновки.
Назар Вальчук “Волинська правда”: Ігоре, ви себе позиціонуєте, як політик націоналістичного світобачення. Чому вас не видно у “Свободі”, яка скажімо має більший рейтинг з правих сил на Волині, та і зрештою в Україні. У вас були можливості потрапити у ряди керівництва цієї партії. Ви дотримуєтесь тієї думки, що “Свободу” використовує діюча влада як інструмент для руйнування “Батьківщини”?
Я дотримуюмуся тієї думки, що українські нацоналісти є і в “Свободі”, і в інших політичних партіях та організаціях. Націоналізм не приватизує жодна з політичних сил. У партії “За Україну” сотні, або ж і тисячі тих, хто сповідує націоналістичну ідеологію.  Тому проблеми в цьому не бачу.
Лучанин: Ви задоволені результатами партії “За Україну” на  виборах?
Так.
Назар Вальчук “Волинська правда”: Ігоре, то скільки у Волиньраді буде представників партії “За Україну!” за останніми данними? Чи ви один у полі воїн?
Вважаю, що зможу гідно представляти свою партію у волиньраді, а також виборців свого виборчого округу. Мені не звикати.
Назар Вальчук “Волинська правда”: Ігоре це правда, що “Бандерштату” на Волині більше не буде? Чи є гарантії того, що дійство на Волині відбудеться вкоотре. Так чи ні?
На сьогодні “Національний Альянс” має борг за проведення цьогорічного фестивалю в обсязі 15 тис. грн., поки шукаємо кошти, доля того, щоб закрити дане питання. Переконаний, що не зважаючи ні на що, і з сприянням наших друзів і побратимів, ювілейний 5  фестиваль наступного року відбудеться і буде найбільш маштабним за всі роки його існування. Не зважаючи на протидію представників Партії регіонів та всіх тих, кому не сприйнятна ідеологія українського націоналізму та тих, для кого Степана Бандера не є Героєм України.
СН: Ну і де обіцяне зняття Шиби на користь демократичного кандидата з більшим рейтингом? Вчинили традиційно у стилі Богдана Павловича: СКАЗАВ-”зробив”?
Моє прізвище — Гузь, а не Шиба. Тому питання не по адресу.
Микола: З ким будете обєднуватися в обласній раді?
Вважаю нашими природними союзниками представників “Батьківщини”, “Свободи”, “Фронту змін”, “Нашої України”. Сподіваюся, що 2 депутати, які предствляють УРП “Собор” будуть нашими союзниками.
Назар Вальчук “Волинська правда”: Чи знайшлися ті бюлетені, про які ви заявляли у неділю. Тоді ви озвучили цифру про більше як 100 тисяч не облікованих бюлетенів, які ніби то знаходяться на виборчих дільницях області. Це дезінформація, чи у вас були конкретні підстави до таких заяв?
Наша київська партійна прес-служба дещо перебільшила ці дані. Але те, що в мене була інформація про друк  великої кількості бюлетенів – правда. Наразі ця інформація не підтвердилася, хоча наявність сотень надлишкових бюлетенів у Старовижівському районі була нами зафіксована. Знаю про подібні випадки в інших районах. Тому походження цих бюлетенів – предмет подальших дій правоохороних органів, до яких ми будемо звертатися, підсумувавши всі порушення, які були зафіксовані представниками нашої партії. Окремо хочу заначити, що дана заява не стосувалася дій ОВК та її керівника Миколи Євтушина. До їхніх дій не маю претензій.
Оксана Іванівна:  Ігор! Вітаю з Перемогою!!! Мої побажання: завжди залишатись собою, мати свою думку…
Дякую. Своєї ідеологічної позиції не міняв і не збираюся.
Сергій: п. Ігоре! Біля  Старої Вижівки є Семенова гора – хороше місце для лижників у зимку. так порада. а то враження таке, що крім вміння говорити – Ви більше нічого не вмієте. знаю Вас і Вашу “діяльність” дуже давно років десять. Ви працювали на виробництві, стикалися з реальною економікою, виробництвом?
Мені суть Вашого питання не зрозуміла.
Андрій: яка Ваша думка щодо зняття В. Бондарем кандидатури на посаду міського голови? Чи можливо, що це пов’язано з його можливим обранням головою облради в обмін на зняття кандидатури?
По перше, на скільки я бачу, Володимир Бондар не став депутатом обласної ради. Тому про головування в облраді не йдеться. А стосовно причин зняття кандидатури з мерських перегонів, то краще запитайте в самого Волидимира Нальковича. Вони мені не відомі.
Мирон: Ви очолювали молодіжну комісію. чи будете продовжувати працювати в цій комісії, чи може підете в якусь “серйознішу”, можливо бюджетну?
Думаю над цим. Кінцевого рішення ще не прийняв. Ближче до розподілу депутатів по комісіях, прийму відповідне рішення.
вчитель: а за яким принципом у список вашої партії потрапила Анжела Масиник? Чи не думаєте, що саме вона є причиною такого малого відсотку у міській раді вашої партії?
Партійний список до Луцької міської ради затверджувався конференцією Луцької міської організації. Був проголосований одноголосно. Стосовно результату в місті Луцьку, то вважаю проходження 4 депутатів, які балотувалися від нашої політичної сили цілком пристойним результатом.
Волиняка: За підсумками виборів яка політсила зазнала найбільшого фіаско? А яка досягнула найкращого результату?
Мені здається, що достатньо плачевний результат у “Сильної України”, “Народної паратії” та Єдиного Центру. Очікував більшої підтримки цих політичних сил непоганий результат здобула “Свобода” та “Фронт змін”. З чим їх і вітаю.
Катерина: Сьогодні Борис Клімчук вручив ключі від квартири Надії Миронюк. Ви опікувались цим питанням 2 роки, як Ви ставитесь до такого кроку? адже кошти на квартиру були виділені обласною радою, а не фондом “Рідна Волинь”. то доцільно було запросити і Вас, і голову облради.
Добре, що дали квартиру. Хоча це – обіцянка дворічної давності. Тепер на черзі – надання квартири і трьом іншим учасницям Олімпійських Ігор в Пекіні. Вважаю, що це – справа честі для нового скликання облради довести до логічного завершення цю справу.
олександр: Які результати партії “За Україну” по області?
Ми маємо одного представника в облраді, 4 депутати – в Луцькій міськраді, 3 депутати – в Луцькій райраді, 3 депутати – в Ківерцівській міськраді. Результат в Ківерцях – більш ніж оптимістичний – понад 8% підтримки. Маємо депутата Нововолиської міськради, Локачинської селищної ради. І лише  у Володимир-Волинській міськраді немає жодного нашого представника. Це завдяки сильному пресингу команди Саганюка нам не вдалося здобути жодного депутатського мандата. Як голова партійної організації, вважаю результати виборів прийнятними.
Ковельчанка: Шановний Ігоре Володимировичу! У списках до ковельської міської ради чомусь не знайшла у списках вашої політичної сили, хоча всім серцем і душею прагнула підтримати Вас. Чи це моя не уважність? Чи не знайшлося у Ковелі гідних представників, справжніх патріотів, які могли б достойно представити у нашому місті “За Україну”?
На жаль, наша партія відчувала тиск з боку влади Януковича і в червні цього року нам, по суті, заборонили брати участь  у виборчих перегонах. У зв’язку з тим, що партія зереєсторована за 365 днів до дня виборів. Відповідно це не дозволило нам формувати структури у всіх адміністративних одиницях області. Коли у вересні ця драконівська норма була знята, ми вирішили сконцентрувати всю увагу  лише в тих населених пунктах, де мали шанси пройти до органів місцевовго самоврядування. А це — місто Луцьк, Луцький район, Ківерцівський район, Локачинський район, місто Нововолиськ та Володимир-Волинський. Що стосується Ковеля, то ми вирішили не заважати іншим демократичним силам, що мали більш реальні шанси подолати 3-відсотковий бар’єр. Вже з листопада ми продовжуємо організаційну розбудову партії і, з Вашою допомогою, будемо створювати потужний осередок в місті Ковелі.
олександр: Який буде склад новообраної облради проклімчуківський чи опозиційний?
З огляду на попередні результати, у демократичних сил є шанс сформувати більшість. Багато буде залежати від депутатів-мажоритарників. А також від ідеологічної стійкості депутатів, які представляють демократичні сили і пройшли по списках в облраду (“Батьківщина”, “Свобода”, “Фронт змін”, “Наша Україна”).
олександр: Доброго дня. Вітаю з перемогою на виборах. Як оцінюєте виборчий процес, були фальсифікації?
Дякую. Якщо брати до уваги вибори в моєму окрузі, то мною і представниками мого виборчого штабу було зафіксовано ряд серйозних порушень. Зокрема, так до кінця і не зрозуміла ситуація з долею 1,5 тисяч додаткових бюлетнів, що намагалися передати районній виборчій комісії з Луцька. За однією інформацією, їх знищили, за іншою — їхня доля не відома. Зокрема, в Старій Вижві, селах Любохини та Кримно були виявлені надлишкові бюлетені, що не були офіційно зафіксовані під час передачі бюлетенів районною ТВК дільничним комісіям. Відповідні акти складені та передані по призначенню. Окрім того, на багатьох дільницях були відсутні мої біографічні довідки, натомість була присутня довідка мого конкурента з Партії регіонів, голови РДА Володимира Семенюка. На окремих дільницях були відсутні біографічні довідки всіх кандидатів до облради. Окрім того, мені як кандидату було відмовлено в розміщенні агітаційного матеріалу в газеті “Сільські новини”. Аргументація редактора п. Наталії Фещук була дуже цинічною: немає місця. Хоча попередня домовленість про проплату з мого виборчого фонду була.
Мирон: Доброго дня! Вітаю. які Ваші враження від виборчої кампанії на Волині?
Вважаю, що ця виборча кампанія повернула нас у кучмістські часи. Відчувався серйозний вплив адмінресурсу. Також відчувався тиск влади на місцеві ЗМІ. “Робота” представників Партії регіонів з місцевим бізнесом. Вважаю, що вибори  на Волині були далеко не демократичні, але не зважаючи на це, демократичні сили не програли ці виборми. Я б сказав, що результат виборів 50 на 50. Якщо лідерам партій демократичного спрямування вистачить розуму в порозумінні між собою, більшість районних міських, а також облрада, сформують більшості з представників демократичних сил, а також оберуть керівників з їх складу, що не будуть служаками Януковича, будуть гідно представляти інтереси волинян.
Юля:   Ви  б виграли   вибори на Старовижівщині, якби не підтримка БЮТ?
Не буду заперечувати, що підтримка “Батьківщини” була вагомою, але окрім цієї політичної сили мене також підтримали “Фронт змін”, “Наша Україна”, УНП та УРП “Собор”. Вдячний представникам цих політичних сил за консолідовану підтримку моєї кандидатури і, звичайно, виборцям, які довірили представляти їхні інтереси наступному скликанню облради.
політолог: Хто буде наступним головою облради?
Сподіваюся представник демократичних сил. Думаю, що основним кандидатом від цих політичних сил буде нині діючий голова облради Анатолій Грицюк. Сподіваюся, що депутатам нового скликання вистачить розуму не підтримати представника Партії регоінів або їх сателітів.
Олег: Доброго дня! Вітаю з перемогою на виборах. Запитання таке: чи будете працювати в команді миколи романюка в луцькій міськраді?
Дякую за привітання. На сьогодні відповіді на це питання немає. Проте маю 38 днів відпустки, які збираюся використати. Стосовно співпраці чи неспівпраці з нововобраним міським головою. По-перше, це буде залежати від того, які ідеологічні засади буде сповідувати на посаді Микола Романюк, яку команду він приведе. Окрім того, не знаю чи взагалі буде пропозиція з його боку. Важливим фактором в прийнятті мого рішення буде позиція нашої депутатської групи в Луцькій міській раді, яка за попередніми даними буде нараховувати 4 депутати. З огляду на ці всі фактори я особисто прийматиму рішення.
Дмитро Мельничук: Що конкретно Ви хочете зробити для Волині? В яку наступну партію збираєтесь перебігти? Хто Вас фінансує, за які  кошти Ви утримуєте свою сім’ю?
1. Перш за все хочу зробити все можливе, щоб облраду очолив демократ. Окрім того, протягом наступних 4 років буду намагатися зробити багато чого для жителів Старовижівщини. Звичайно, не буду опускати питань молодіжної політики, патріотичного виховання молоді. Запевняю, що в жодному випадку не діятиму в унісон з Партією регіонів. 2. Мені комфортно бути членом партії “ЗА Укарїну”.  Її ідеологічні засади та політичні завдання збігаються з моїм баченням. 3. Я отримую зарплатню як радник Лукцького міського голови. Також зарплатню отримує моя дружина. На ці кошти ми самі себе утримуємо. Бізнесом я не займався і не займаюся, тому запрплата — основний дохід нашої сім’ї.

Коментування не рекомендоване автором новини.