Кириленко вимагає порушити кримінальну справу щодо дій МВС

Лідер партії «За Україну!» В’ячеслав Кириленко вимагає від Генпрокуратури порушити кримінальну справу щодо дій працівників МВС за фактом подій 24 серпня, під час мирних акцій опозиції.

«Я вимагаю від Генеральної прокуратури порушити справу проти працівників правоохоронних органів, які 24 серпня під час святкування Дня Незалежності порушили 33 та 39 статті Конституції України. Ці статті гарантують кожному громадянину України свободу пересування та право мирних зібрань», – наголосив політик.

В’ячеслав Кириленко підкреслив, що сьогоднішнє звернення МВС до прокуратури, з вимогою порушити кримінальні справи проти учасників мирної акції, безпідставні й цинічні. Тим більше, що жоден суд не забороняв представникам опозиції рухатися вулицею Володимирською, на якій правоохоронці влаштували провокацію проти мирної демонстрації з застосуванням сльозогінного газу.

Також лідер партії «За Україну!» зазначив, що вимоги МВС порушити кримінальну справу проти учасників акції нагадують народну мудрість: на злодії шапка горить.

zaukrainu.org

Коментування не рекомендоване автором новини.